Svatováclavský sraz 2024

Vše o fóru - oznámení správců, nápady k zlepšení. Akce v reálném světě, nehistorická témata, pokec

Moderátoři: Zany, elizabeth, Katerina, Ježek

Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 4160
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 128 times
Been thanked: 32 times

Svatováclavský sraz 2024

Nový příspěvek od Ježek »

Jak to letos uděláme se srazem?

Na hradě by měly být od 17. do 30. září být vystaveny korunovační klenoty. Nedokážu si moc představit, jak hodně tam bude lidí.

Pak mne napadlo se zeptat Ivoše Štefana, jestli by nás nedostal někam extra, nebo neproved někde, co dělal. A pozvat Libora Jana.

Většina těch nápadů situuje sraz do Prahy, ale to není podmínka.
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
elizabeth
Vévodkyně
Příspěvky: 2135
Registrován: 04 zář 2006 15:24
Bydliště: doma, což je všude tam, kde mě mají rádi...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Re: Svatováclavský sraz 2024

Nový příspěvek od elizabeth »

Ježek píše: 25 črc 2024 08:04 ...
Na hradě by měly být od 17. do 30. září být vystaveny korunovační klenoty. Nedokážu si moc představit, jak hodně tam bude lidí.

Pak mne napadlo se zeptat Ivoše Štefana, jestli by nás nedostal někam extra, nebo neproved někde, co dělal. A pozvat Libora Jana.
To by bylo moc hezké, kdyby se to podařilo. Snad budu moci přijet, my máme tou dobou OK2Tool na projekt...
Ježek píše: 25 črc 2024 08:04 Většina těch nápadů situuje sraz do Prahy, ale to není podmínka.
Jsem pro. Jen jestli by se pak šlo vyhnout se davům lidí, když už se jim asi nevyhneme na Hradě... :D
"Prima lex historiae est, ne quid falsi dicere audeat" (Cicero)
Uživatelský avatar
Zany
Král
Příspěvky: 1174
Registrován: 07 říj 2007 19:37
Bydliště: Praha
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Svatováclavský sraz 2024

Nový příspěvek od Zany »

Bavili jsme se včera s Ježkem nad dalšími variantami mimo Prahu.
1) mohl bych zkusit domluvit ty kostely v Horšovském Týně a okolí,
2) Wroclaw a okolí. Ubytování bychom mohli zkusit domluvit v Trzebnici, máme tam z dubnové konference kontakt na polské archeology
3) v září ještě budou otevřené kostely na Ostravsku/Opavsku https://otevrenechramy.cz/
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotBot a 1 host