Sborník

Uživatelský avatar
Tekla
Vévodkyně
Příspěvky: 340
Registrován: 16 bře 2006 18:34
Bydliště: Praha

Re: sraz v pùli záøí

Nový příspěvek od Tekla »

Viola píše: Ten víkend 20./21. by pro mě byl schůdný, jen si říkám, jestli má smysl se takhle vidět týden po sobě :D .
ja myslim, ze vubec neni problem presunout to o tyden pozdeji - tedy na sobotu 20.

kdyby ale pro nekoho znamenalo problem videt se tyden po sobe - napadlo me jeste jedno reseni - co se ohledne sborniku sejit "v predvecer" svatovaclavskeho srazu - tzn. v pozdnim odpoledni 26. zari... a rano pak rovnou na sraz :wink:
Naposledy upravil(a) Tekla dne 25 srp 2008 21:48, celkem upraveno 1 x.
Tekla. Z pekla? Kdepak! Z nebe. Trochu to tam zebe...
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2719
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 20 times
Been thanked: 7 times

Nový příspěvek od Viola »

Tak to já bych to možná dala radši na toho 21. - bůhví v kolik se sejdeme, abychom stihli ještě něco probrat...
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 4160
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 128 times
Been thanked: 32 times

Nový příspěvek od Ježek »

Já hlavně vůbec netuším jak to bude se studiem, kolejí, vlakem a všemi takovými peripetiemi. I když by se mi víc hodil víkend před tím, tak udělám vše, co bude v mých silách - vlastně bych měl zajišovat ubytování na Černym mostu případným zájemcům. Počítám, že tohle vyjde tak, že se pojede spíš v neděli ráno domů (mimočeští určitě)

Kdyžtak mne pošlete někam, ale viděl jsem, že 11. do kin jde ten Tobrůk, co na to zajít ...
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 4160
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 128 times
Been thanked: 32 times

Nový příspěvek od Ježek »

Viola píše:Tak to já bych to možná dala radši na toho 21. - bůhví v kolik se sejdeme, abychom stihli ještě něco probrat...
Neděle je pěkná blbost, někteří lidi, kteří nejsou z Prahy, se taky potřebují dostat nejpozději do pondělí ráno někam jinam než do Prahy.
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2719
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 20 times
Been thanked: 7 times

Nový příspěvek od Viola »

Ježek píše:
Viola píše:Tak to já bych to možná dala radši na toho 21. - bůhví v kolik se sejdeme, abychom stihli ještě něco probrat...
Neděle je pěkná blbost, někteří lidi, kteří nejsou z Prahy, se taky potřebují dostat nejpozději do pondělí ráno někam jinam než do Prahy.
Nemyslela jsem neděli, ale ten víkend.
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 4160
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 128 times
Been thanked: 32 times

Nový příspěvek od Ježek »

Viola píše:
Ježek píše:
Viola píše:Tak to já bych to možná dala radši na toho 21. - bůhví v kolik se sejdeme, abychom stihli ještě něco probrat...
Neděle je pěkná blbost, někteří lidi, kteří nejsou z Prahy, se taky potřebují dostat nejpozději do pondělí ráno někam jinam než do Prahy.
Nemyslela jsem neděli, ale ten víkend.
Promiň
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2719
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 20 times
Been thanked: 7 times

Nový příspěvek od Viola »

Ježek píše: Promiň
V pohodě. Bylo by ale fajn, kdyby sem přihodili názor všichni zúčastnění, abychom se dohodli napevno. Totéž vlastně platí i o sraze.
Uživatelský avatar
rakpav
Panoš
Příspěvky: 54
Registrován: 14 bře 2008 11:21
Bydliště: Luštìnice, soud. okr. Benátky n.J

Nový příspěvek od rakpav »

Ježek píše: Kdyžtak mne pošlete někam, ale viděl jsem, že 11. do kin jde ten Tobrůk, co na to zajít ...
Já tě nepošlu. To bych docela chtěl vidět.
Uživatelský avatar
elizabeth
Vévodkyně
Příspěvky: 2135
Registrován: 04 zář 2006 15:24
Bydliště: doma, což je všude tam, kde mě mají rádi...
Has thanked: 4 times
Been thanked: 5 times

Termín v pøedveèer sv. Václava nebo 21. záøí

Nový příspěvek od elizabeth »

Mně to je vpodstatě jedno. Preferuji spíš 21. 9. ( což se asi Ježek bude zlobit), z osobních důvodů, ale pokusím se dojet na jakýkoliv termín Srazu a v jeho podvečer souhlasím s projednáním tématu sborník...
"Prima lex historiae est, ne quid falsi dicere audeat" (Cicero)
Uživatelský avatar
Tekla
Vévodkyně
Příspěvky: 340
Registrován: 16 bře 2006 18:34
Bydliště: Praha

Re: Termín v pøedveèer sv. Václava nebo 21. záøí

Nový příspěvek od Tekla »

elizabeth píše:Mně to je vpodstatě jedno. Preferuji spíš 21. 9. ( což se asi Ježek bude zlobit), z osobních důvodů, ale pokusím se dojet na jakýkoliv termín Srazu a v jeho podvečer souhlasím s projednáním tématu sborník...
asi v tom zacina bejt trochu zmatek - tak to zkusim jeste jednou upresnit.

Svatovaclavsky sraz je tradicne planovan na Vaclava - tentokrat tedy na vikend 27.-28. Protoze ale potrebujeme projednat i sbornik, kvuli kteremu jsme se puvodne meli sejit 13., ale mnoha lidem se toto datum nehodi a zadali o presun na 20., napadlo me, ze by slo spojit zasedani ke sborniku s tradicnim srazem - cimz by se obe zalezitosti vmestnaly do terminu 26. - 28. 9.

Svatovaclavsky sraz bych na 20. 9. neposouvala...
Tekla. Z pekla? Kdepak! Z nebe. Trochu to tam zebe...
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2719
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 20 times
Been thanked: 7 times

Nový příspěvek od Viola »

Tedy že by sraz byl klasicky v sobotu 27. a někteří bychom se sešli den předtím (večer předtím) kvůli sborníku?
Uživatelský avatar
Tekla
Vévodkyně
Příspěvky: 340
Registrován: 16 bře 2006 18:34
Bydliště: Praha

Nový příspěvek od Tekla »

Viola píše:Tedy že by sraz byl klasicky v sobotu 27. a někteří bychom se sešli den předtím (večer předtím) kvůli sborníku?
jj, presne tak - jak jsem psala vcera (viz vyse)
Tekla. Z pekla? Kdepak! Z nebe. Trochu to tam zebe...
floriš
Pán
Příspěvky: 229
Registrován: 25 črc 2007 11:30
Bydliště: Bohemia

Dotaz

Nový příspěvek od floriš »

Viola píše:Tedy že by sraz byl klasicky v sobotu 27. a někteří bychom se sešli den předtím (večer předtím) kvůli sborníku?
Mohu se dostavit také, anebo je má přítomnost ještě předčasná?
Šťastní ti, kdo mají sklerózu - nemusejí utrácet za alkohol, aby zapomněli
Uživatelský avatar
Tekla
Vévodkyně
Příspěvky: 340
Registrován: 16 bře 2006 18:34
Bydliště: Praha

Re: Dotaz

Nový příspěvek od Tekla »

floriš píše:
Viola píše:Tedy že by sraz byl klasicky v sobotu 27. a někteří bychom se sešli den předtím (večer předtím) kvůli sborníku?
Mohu se dostavit také, anebo je má přítomnost ještě předčasná?
jasne ze se mohes dostavit! myslim, ze je rozhodne co probirat! :wink:
Tekla. Z pekla? Kdepak! Z nebe. Trochu to tam zebe...
Uživatelský avatar
Kateřina_z_Landštejna
Vévodkyně
Příspěvky: 409
Registrován: 17 dub 2007 15:44

Nový příspěvek od Kateřina_z_Landštejna »

Vzpomněla jsem si, že mám v Národním archivu známého, který by mohl převzít gesci za sborník. Je to docela renomovaný historik - středověkář a jmenuje se Denko Čumlivski. Vždycky to byl hrozně milý člověk a pro středověk strašně zapálený :)

Takže se chci zeptat, mám-li jej v této souvislosti oslovit? Stejně s ním hodlám navázat kontakt, ale nevím, jestli se mám konkrétně zmínit o Sborníku a o tom, že hledáme gestora...

Co se srazu týče, nabídka ubytování stále platí - a to jak pro srazisty, tak pro sborníkisty :D
S tím sloučením to vůbec není špatný nápad!
Volo, multum, statim!
Uživatelský avatar
Jiří Motyčka
Král
Příspěvky: 1123
Registrován: 29 čer 2006 20:29
Bydliště: Budíkov
Been thanked: 3 times

chudák mateøština...

Nový příspěvek od Jiří Motyčka »

Kateøina_z_Landštejna píše:...Co se srazu týče, nabídka ubytování stále platí - a to jak pro srazisty, tak pro sborníkisty...
To jsou mi tedy výrazy. :mrgreen: Ještě že tady není čirou náhodou florista. 8-[
Mně to připomíná jakési přezdívky mužstev ze Srazu nad Vltavou a Sborníku nad Labem, kteří mají patrně sehrát (ne)přátelské utkání. Já bych měl patrně nastoupit za srazisty, ale nevím, zda mě trenér postaví... :-l O:)
Naposledy upravil(a) Jiří Motyčka dne 28 srp 2008 10:33, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
acoma
Královna
Příspěvky: 1038
Registrován: 19 srp 2006 00:38

Gesce

Nový příspěvek od acoma »

Kateøina_z_Landštejna píše: ...převzít gesci za sborník
Co to je? :oops:
Prožitek není to, co se vám stane, prožitek je to, jak naložíte s tím, co se vám stalo!
Uživatelský avatar
Kateřina_z_Landštejna
Vévodkyně
Příspěvky: 409
Registrován: 17 dub 2007 15:44

Re: Gesce

Nový příspěvek od Kateřina_z_Landštejna »

acoma píše:
Kateøina_z_Landštejna píše: ...převzít gesci za sborník
Co to je? :oops:
Odborný dohled - se omlouvám za ten výraz, to je moje profesionální deformace :oops:
Volo, multum, statim!
Uživatelský avatar
Kateřina_z_Landštejna
Vévodkyně
Příspěvky: 409
Registrován: 17 dub 2007 15:44

Re: chudák mateøština...

Nový příspěvek od Kateřina_z_Landštejna »

Jiøí Motyèka píše:
Kateøina_z_Landštejna píše:...Co se srazu týče, nabídka ubytování stále platí - a to jak pro srazisty, tak pro sborníkisty...
To jsou mi tedy výrazy. :mrgreen: Ještě že tady není čirou náhodou florista. 8-[
Mně to připomíná jakési přezdívky mužstev ze Srazu nad Vltavou a Sborníkem nad Labem, kteří mají patrně sehrát (ne)přátelské utkání. Já bych měl patrně nastoupit za srazisty, ale nevím, zda mě trenér postaví... :-l O:)
Taky mi to dalo práci je vymyslet! Byla jsem líná psát dlouhou větu a najednou se odněkud vylouply ty dva týmy :mrgreen:
Volo, multum, statim!
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 4160
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 128 times
Been thanked: 32 times

Nový příspěvek od Ježek »

Ten zmíněný pátek by marný nebyl - ještě obposílám všechny, ptajíc se na jejich páteční plány ...

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: TrendictionBot a 0 hostů