"Technické" zmìny

O stránkách, dotazy, připomínky, kritika...

Moderators: elizabeth, Ježek, Katerina

Ježek
Král
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

Re: "Technické" zmìny

Unread post by Ježek »

No, daly by se tam dávat seznamy literatury z článků, mne napadlo.
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Ježek
Král

Unread post by Ježek »

Zprovoznil jsem tady na fóru funkci Zobrazit aktivní témata (dobrý pro naťuknutí nepřečtených příspěvků najednou), http://www.e-stredovek.cz/forum/search. ... ive_topics
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Viola
Královna
Has thanked: 1 time

Unread post by Viola »

Když si dám na hlavní stránce vyhledat nějaký článek, najde mi jich to třeba víc, jsou seřazeny pod sebou. U každého je jméno autora, takže předpokládám, že když kliknu na autora, zobrazí se mi všechny jeho články, ale místo toho se mi otevírá mail... Šlo by to změnit?
Viola
Královna

Unread post by Viola »

Ježku, teď se mi nějaký odkaz na jiné stránky z fóra otevřel ve stejném okně - mám dojem, že to předtím bylo jinak a nové stránky se otevíraly v jiných oknech. Nebo ne? Šlo by to ev. změnit?
elizabeth
Vévodkyně
Been thanked: 1 time

Unread post by elizabeth »

A, když už jsme začali řešit technické věci, dá se nějak zamezit tomu, aby se tam objevovaly ty nesmyslné příspěvky u článků (i třeba za cenu, že se bude opisovat nějaký kód při vložení příspěvku)? To už je tenhle měsíc po několikátý, co to tam je... :evil:
"Prima lex historiae est, ne quid falsi dicere audeat" (Cicero)
Ježek
Král

Unread post by Ježek »

elizabeth wrote:A, když už jsme začali řešit technické věci, dá se nějak zamezit tomu, aby se tam objevovaly ty nesmyslné příspěvky u článků (i třeba za cenu, že se bude opisovat nějaký kód při vložení příspěvku)? To už je tenhle měsíc po několikátý, co to tam je... :evil:
I proto bych nejradši udělal nějakou globální změnu stránek (už sou i graficky zastaralý a ten redakční systém už je několik let bez podpory).

Na ty odkazy kouknu - defaultně to bylo, že to má vyskočit v novym okně, nide sem nic neměil, tak nevím, co se děje.
Ježek
Král

Unread post by Ježek »

Tak už sem se zkontaktoval s tim spolužákem - můžete přemejšlet, co všechno změnit.
elizabeth
Vévodkyně
Been thanked: 1 time

Unread post by elizabeth »

Hlavně nahoře někde odkaz na stránky, na nějž bych se mohla dostat odkudkoli, a nemusela se kvůli tomu pořád vracet na základní stránku fóra... Vrrr... :twisted:
"Prima lex historiae est, ne quid falsi dicere audeat" (Cicero)
Viola
Královna

Unread post by Viola »

Můj názor je pořád v zásadě stejnej. :)

Ten kámoš zvládne udělat i nový logo a kompletně novou grafiku?

Pokud jo, viděla bych na hlavní straně po levé straně menu a pak vždy všechny nové věci jako články a tak řazeny pod sebou na hlavní straně uprostřed.

Sjednotila bych i ten rejstřík s články, jak jsme se o tom bavili. Zlepšila bych vyhledávání.

Hlavně by ale mělo být z toho všeho zřejmé, kdo jsme a o co nám jde. Třeba jen v jedné, ve dvou větách na hlavní straně a pak rozklik v menu na O nás plus kontakt. Udělala bych i velký odkaz na fórum, zase s komentářem.