publikace o 1930-1950?

Stredověk dnes - historiografie, aktuality, pomoc při bádání ...

Moderátor: Ježek

Cement

publikace o 1930-1950?

Nový příspěvek od Cement »

Pěkný den, nevím jak moc mi pomůžete ohledně ne-středověku, ale jiné forum nemůžu najít. Sháním pro kamaráda nějaké dobré publikace na téma '30. a 40. léta minulého století z pohledu českých zemí', nejenom hitler ale i třeba krize ( i když to spolu souvisí ) a cokoli se tehdy dělo, zatím mám pana Roberta Kvačka, ale chtělo by to víc, úplně nejlepší by byly věci psané nebo přeložené do angličtiny. Děkuji za cokoli
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2714
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: publikace o 1930-1950?

Nový příspěvek od Viola »

Cement píše:Pěkný den, nevím jak moc mi pomůžete ohledně ne-středověku, ale jiné forum nemůžu najít. Sháním pro kamaráda nějaké dobré publikace na téma '30. a 40. léta minulého století z pohledu českých zemí', nejenom hitler ale i třeba krize ( i když to spolu souvisí ) a cokoli se tehdy dělo, zatím mám pana Roberta Kvačka, ale chtělo by to víc, úplně nejlepší by byly věci psané nebo přeložené do angličtiny. Děkuji za cokoli
Já bych začala asi třeba Velkými dějinami zemí Koruny české a ty by měly kamaráda nasměrovat na další literaturu.
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

Re: publikace o 1930-1950?

Nový příspěvek od Ježek »

Můžu doporučit proklikat se tímhle: http://www.phil.muni.cz/wuhi/home/studium tam je doporučená literatura k předmětům
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Cement

Re: publikace o 1930-1950?

Nový příspěvek od Cement »

Díky, díky.
Do procházení diplomových prací se mi moc nechtělo, ale už jsem na něco koukal. Nepoznám ale, jestli je ta reference dobrá no...
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bingbot, BrandwatchBot a 0 hostů