Andělé z Ronovce

Šlechtické rody i jednotliví šlechtici. Šlechtická kultura, heraldika, genealogie, ...

Moderátor: elizabeth

Jiří Anděl
Poddaný
Příspěvky: 1
Registrován: 18 bře 2008 19:29
Bydliště: Praha 9

Andělé z Ronovce

Nový příspěvek od Jiří Anděl »

Můj otec JUDr. E.Anděl nedavno vydal knižne kroniku našeho rodu.Veškeré údaje o našich předcích pracně a zdlouhavě dohledával po matr.úřadech archivech atd.Na PC nikdy nepracoval a jen těžko chápe jaké možnosti dnes přes sí člověk má a pochopitelně ho zajímají názory veřejnosti atd........Proto mě požádal o pomoc.Já píšu jedním prstem...(dlouho),proto končím.Díky předem za vše ,pište Jíří Anděl(řidič kamionu) :prapor: :prapor: :prapor:
Uživatelský avatar
boukaljan
Panoš
Příspěvky: 66
Registrován: 17 úno 2017 22:42
Been thanked: 6 times

Re: Andělé z Ronovce

Nový příspěvek od boukaljan »

Jiří Anděl píše:Můj otec JUDr. E.Anděl nedavno vydal knižne kroniku našeho rodu.Veškeré údaje o našich předcích pracně a zdlouhavě dohledával po matr.úřadech archivech atd.Na PC nikdy nepracoval a jen těžko chápe jaké možnosti dnes přes sí člověk má a pochopitelně ho zajímají názory veřejnosti atd........Proto mě požádal o pomoc.Já píšu jedním prstem...(dlouho),proto končím.Díky předem za vše ,pište Jíří Anděl(řidič kamionu) :prapor: :prapor: :prapor:
Reakcí na knihu pana Anděla je článek Petra Vorla: Petr VOREL, Vymřelý východočeský rod Andělů z Ronovce v 15.-17. století: fikce a fakta při "nalézání potomků" historické české šlechty, in: Východočeský sborník historický / Pardubice : Východočeské muzeum v Pardubicích Sv. 26, (2014), s. 35-134.
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2714
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Andělé z Ronovce

Nový příspěvek od Viola »

boukaljan píše: Reakcí na knihu pana Anděla je článek Petra Vorla: Petr VOREL, Vymřelý východočeský rod Andělů z Ronovce v 15.-17. století: fikce a fakta při "nalézání potomků" historické české šlechty, in: Východočeský sborník historický / Pardubice : Východočeské muzeum v Pardubicích Sv. 26, (2014), s. 35-134.
K přečtení zde: https://www.vcm.cz/documents/234/vorel_vcsh26_2014.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ClaudeBot a 3 hosti