Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Vše o fóru - oznámení správců, nápady k zlepšení. Akce v reálném světě, nehistorická témata, pokec

Moderátoři: Zany, elizabeth, Ježek, Katerina

Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Ježek »

Viola píše:Mohli bychom obnovit soutěž o nejhezčí avatar. Koukám, že Napoleon má rád Futuramu. :wink:
Ale Fender je větší drsňák než Bender ;)
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Robert
Vévoda
Příspěvky: 591
Registrován: 05 led 2009 22:04
Bydliště: Anglicko
Been thanked: 1 time

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Robert »

Ježek píše:
Viola píše:Mohli bychom obnovit soutěž o nejhezčí avatar. Koukám, že Napoleon má rád Futuramu. :wink:
Ale Fender je větší drsňák než Bender ;)
Ja v tom novom Napoleonovom avatare vidím tak trocha oživenie rytierskej tradície. (Tá plechová postavička drieme v duši každého z nás. Teda chlapcov.... :mrgreen: )
Uživatelský avatar
Viola
Královna
Příspěvky: 2714
Registrován: 02 led 2007 15:55
Has thanked: 8 times
Been thanked: 5 times

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Viola »

Robert píše:Tá plechová postavička drieme v duši každého z nás. Teda chlapcov.... :mrgreen: )
Nestraš. :D
floriš
Pán
Příspěvky: 229
Registrován: 25 črc 2007 11:30
Bydliště: Bohemia

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od floriš »

Viola píše:
Robert píše:Tá plechová postavička drieme v duši každého z nás. Teda chlapcov.... :mrgreen: )
Nestraš. :D
Neboj, až ti chlapci překonají pubertu, na podobné hámotiny si už ani nevzdechnou.
Šťastní ti, kdo mají sklerózu - nemusejí utrácet za alkohol, aby zapomněli
Uživatelský avatar
Robert
Vévoda
Příspěvky: 591
Registrován: 05 led 2009 22:04
Bydliště: Anglicko
Been thanked: 1 time

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Robert »

floriš píše: Neboj, až ti chlapci překonají pubertu, na podobné hámotiny si už ani nevzdechnou.
Tak, tak stačí sa poobezerať po našich politikoch. Tí už naozaj z podobných hámotin (napr. česť) nič nemajú.... :think:
floriš
Pán
Příspěvky: 229
Registrován: 25 črc 2007 11:30
Bydliště: Bohemia

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od floriš »

Robert píše:
floriš píše: Neboj, až ti chlapci překonají pubertu, na podobné hámotiny si už ani nevzdechnou.
Tak, tak stačí sa poobezerať po našich politikoch. Tí už naozaj z podobných hámotin (napr. česť) nič nemajú.... :think:
Obávám se, že naše hlášky jsou poněkud mimoběžné - já o voze, ty o koze.... Domnívám se, že standardně dospělý muž má v hlavě opravdu úplně jiné hodnoty, než nějaké stupidní komiksové plechotvory z Amilandu.
Šťastní ti, kdo mají sklerózu - nemusejí utrácet za alkohol, aby zapomněli
Uživatelský avatar
Robert
Vévoda
Příspěvky: 591
Registrován: 05 led 2009 22:04
Bydliště: Anglicko
Been thanked: 1 time

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Robert »

floriš píše: Obávám se, že naše hlášky jsou poněkud mimoběžné - já o voze, ty o koze.... Domnívám se, že standardně dospělý muž má v hlavě opravdu úplně jiné hodnoty, než nějaké stupidní komiksové plechotvory z Amilandu.
Mno, v podstate som asi rád. Máme zrejme aj iný zmysel pre humor. Alebo...jeden z nás "nie je štandartne dospelý muž". Ak som to ja, tiež dobre.
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Ježek »

Podle mne, Floriši, též přeháníš.
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
Ingolf
Král
Příspěvky: 1351
Registrován: 24 srp 2008 12:16
Been thanked: 13 times

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Ingolf »

floriš píše: Domnívám se, že standardně dospělý muž má v hlavě opravdu úplně jiné hodnoty, než nějaké stupidní komiksové plechotvory z Amilandu.
Futurama není stupidní, i když je z Ameriky, ona americkou společnost hodně hrubě paroduje..
Mohli bysme k tématu o nejhezčím avataru přidat nejinteligentnější podpis, ten tvůj o skleróze a alkoholu má můj hlas.. Hláška jak šitá na Bendera..
Uživatelský avatar
Peacemaker
Zeman
Příspěvky: 107
Registrován: 29 říj 2007 20:25
Bydliště: Ducatus Nitraensis

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Peacemaker »

Tu musím zdielať Ingolfov názor. Futurama (síce nie až tak ako Southpark) paroduje hlavne Ameriku.
floriš
Pán
Příspěvky: 229
Registrován: 25 črc 2007 11:30
Bydliště: Bohemia

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od floriš »

Ingolf píše:
floriš píše: Domnívám se, že standardně dospělý muž má v hlavě opravdu úplně jiné hodnoty, než nějaké stupidní komiksové plechotvory z Amilandu.
Futurama není stupidní, i když je z Ameriky, ona americkou společnost hodně hrubě paroduje..
Mohli bysme k tématu o nejhezčím avataru přidat nejinteligentnější podpis, ten tvůj o skleróze a alkoholu má můj hlas.. Hláška jak šitá na Bendera..
Nevím, kdo je tebou zmiňovaný Bender, ale mnou užité motto je hláška jednoho kamaráda, ne moje... ale líbí se mi.
Šťastní ti, kdo mají sklerózu - nemusejí utrácet za alkohol, aby zapomněli
Uživatelský avatar
Ježek
Král
Příspěvky: 3980
Registrován: 01 lis 2005 19:01
Bydliště: Železné Hory/Praha
Has thanked: 47 times
Been thanked: 16 times

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Ježek »

floriš píše:Nevím, kdo je tebou zmiňovaný Bender
To je ale chyba v týhle diskusi.
Historia to relacja, większością kłamliwa, ze zdarzeń, większością nieistotnych, zdawana nam przez historyków, większością durniów.
Uživatelský avatar
elizabeth
Vévodkyně
Příspěvky: 2127
Registrován: 04 zář 2006 15:24
Bydliště: doma, což je všude tam, kde mě mají rádi...
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od elizabeth »

Ježek píše:
floriš píše:Nevím, kdo je tebou zmiňovaný Bender
To je ale chyba v týhle diskusi.
Nejsem si jista, jestli je to chyba. Mě Futurama, Twin Peaks, Simpsonovi ani jiné parodie am. společnosti taky neoslovují a necítím pro to žádnou újmu. Důležité je, aby dotyčný obrázek a podpis co nejvíce vyjadřovaly osobnost dotyčného člověka, u mě jsem si jistá, že to jak princ Konradin (s vévodou Fridrichem či bez něj) vyjadřuje a latinský citát z Bible, z Genesis, rovněž tak a jestli se to někomu líbí či ne, je mi zcela jedno. Ostatní by to tak měli cítit rovněž a pak se mi diskuse na téma americké společnosti (do níž kdo ví proč si nepřeji být zatahována, asi, že dělám v am. firmě) zdá zbytečná...
"Prima lex historiae est, ne quid falsi dicere audeat" (Cicero)
Uživatelský avatar
Ingolf
Král
Příspěvky: 1351
Registrován: 24 srp 2008 12:16
Been thanked: 13 times

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Ingolf »

elizabeth píše: Důležité je, aby dotyčný obrázek a podpis co nejvíce vyjadřovaly osobnost dotyčného člověka .. Ostatní by to tak měli cítit rovněž
O to právě jde, proč napadat něčí obrázek, že to je "stupidní komiksový plechotvor", proč?
Uživatelský avatar
Peacemaker
Zeman
Příspěvky: 107
Registrován: 29 říj 2007 20:25
Bydliště: Ducatus Nitraensis

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Peacemaker »

Škoda, že podpis, ktorý by som chcel ja mať, mať nemôžem. Je totižto pridlhý :(
floriš
Pán
Příspěvky: 229
Registrován: 25 črc 2007 11:30
Bydliště: Bohemia

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od floriš »

Ingolf píše:
elizabeth píše: Důležité je, aby dotyčný obrázek a podpis co nejvíce vyjadřovaly osobnost dotyčného člověka .. Ostatní by to tak měli cítit rovněž
O to právě jde, proč napadat něčí obrázek, že to je "stupidní komiksový plechotvor", proč?
Proč? Protože stupidní komiksový plechotvor je přesně ta položka, která středoevropana s IQ nad 130 dokáže akorát tak popudit svou stupiditou... Svými otázkami mi připomínáš 18letého neonacistu, který se bezelstně ptá, co komu vadí na Hitlerovi a vlajkách se svastikou. Je-li něco symbolem hovadismu, sadismu a bestiality, těžko se k němu bude někdo vyjadřovat bez zášti a předsudků.
Šťastní ti, kdo mají sklerózu - nemusejí utrácet za alkohol, aby zapomněli
Uživatelský avatar
Robert
Vévoda
Příspěvky: 591
Registrován: 05 led 2009 22:04
Bydliště: Anglicko
Been thanked: 1 time

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Robert »

floriš píše: Proč? Protože stupidní komiksový plechotvor je přesně ta položka, která středoevropana s IQ nad 130 dokáže akorát tak popudit svou stupiditou... Svými otázkami mi připomínáš 18letého neonacistu, který se bezelstně ptá, co komu vadí na Hitlerovi a vlajkách se svastikou. Je-li něco symbolem hovadismu, sadismu a bestiality, těžko se k němu bude někdo vyjadřovat bez zášti a předsudků.
Holt, nie každý stredoeurópan bol obdarený takým vysokým IQ. Napr ja tiež nechápem, komu vadí svastika (ako staroveký historický symbol, a v podstate ani ako symbol skrachovanej túžby po nadradenosti) naproti tomu mi napr. vadia týpci, čo majú názory ako Hitler.
Uživatelský avatar
Peacemaker
Zeman
Příspěvky: 107
Registrován: 29 říj 2007 20:25
Bydliště: Ducatus Nitraensis

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Peacemaker »

Inak fakt je, že svastika sama o sebe za nič nemôže. Za to, že bola Hitlerom zneužitá je teraz zakázaná? To keby Hitler použije, čo ja viem, napríklad runy, tak aj runy by boli potom zakázané? Ale zase na druhej stránke chápem, že kto odlíši, či niekto symbol svastiky používa z nejakých historických pohnútok, alebo z nejakých extrémistických pohnútok.
Uživatelský avatar
Ingolf
Král
Příspěvky: 1351
Registrován: 24 srp 2008 12:16
Been thanked: 13 times

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Ingolf »

floriš píše:Je-li něco symbolem hovadismu, sadismu a bestiality,
Kdo??! Bender??? :o :shock:

No, zda se vyjadřovat k nedostatkům jiných, skutečných nebo zabarvených mojí subjektivitou, to není záležitostí IQ, ale EQ, emoční inteligence, která je na IQ nezávislá.. Můžu se hned od prvního dne vysmívat, že hláška o alkoholu a skleróze je jak vystřižená z kategorie IV. cenové skupiny a mnohé další, ale abych se pak nestal synonymem hovada..
Uživatelský avatar
Ingolf
Král
Příspěvky: 1351
Registrován: 24 srp 2008 12:16
Been thanked: 13 times

Re: Uživatel s nejhezèím obrázkem (avatarem)

Nový příspěvek od Ingolf »

Peacemaker píše:Inak fakt je, že svastika sama o sebe za nič nemôže. Za to, že bola Hitlerom zneužitá je teraz zakázaná? To keby Hitler použije, čo ja viem, napríklad runy, tak aj runy by boli potom zakázané? Ale zase na druhej stránke chápem, že kto odlíši, či niekto symbol svastiky používa z nejakých historických pohnútok, alebo z nejakých extrémistických pohnútok.
Když jsem se věnoval aktivně pohanství, tak jsme svastiku používali v uzavřeném kruhu, ne na veřejnosti, právě kvůli jejímu přenesenému politickému významu, resp. svastiku zaobalenou a danou do takových souvislostí, že ten původní význam byl jasný.. A sem do avataru bych si ji taky nedal :)
Runy jsou zakázaný nejsou, mám nějaký vytetovaný na noze a stíhání se nebojím, jsou zase jen v manuálu policie, aby poznala, kdo se hlásí k neonacismu, i když dotyčný bude samozřejmě tvrdit, že jde jen o náhodu, že ta jeho runa má původní význam.. Výjimka asi bude dvě runy SS vedle sebe, to už asi bude stíhatelný..

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotBot a 0 hostů